Raspored i rezultati po kolima

III LIGA ZAGREBAČKOG TENISKOG SAVEZA -2018

SKUPINA ZG1 – raspored igranja

                 
1. kolo TK_TOP_SPIN   HATK_MLADOST_2 6 TK_HRVOJE 3 TK_CHROMOS_SAVICA_1 4
5. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
6. svibanj ® SLOBODAN   TK_ŠPANSKO 1 TK_ITEAM_3 4 TK_PURGER 3
                 
                 
2. kolo SLOBODAN   TK_ITEAM_3 1 TK_ŠPANSKO 4 TK_TOP_SPIN 7
12. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
13. svibanj ® TK_PURGER   TK_CHROMOS_SAVICA_1 6 TK_HRVOJE 3 HATK_MLADOST_2 0
                 
                 
3. kolo HATK_MLADOST_2   TK_HRVOJE 1 TK_CHROMOS_SAVICA_1 6 TK_PURGER 6
19. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
20. svibanj ® SLOBODAN   TK_TOP_SPIN 6 TK_ŠPANSKO 1 TK_ITEAM_3 1
                 
                 
4. kolo SLOBODAN   TK_ŠPANSKO 1 TK_TOP_SPIN 6 HATK_MLADOST_2 4
26. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
27. svibanj ® TK_ITEAM_3   TK_PURGER 6 TK_CHROMOS_SAVICA_1 1 TK_HRVOJE 3
                 
                 
5. kolo TK_HRVOJE   TK_CHROMOS_SAVICA_1 3 TK_PURGER 1 TK_ITEAM_3
2. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
3. lipanj ® SLOBODAN   HATK_MLADOST_2 4 TK_TOP_SPIN 6 TK_ŠPANSKO 1
                 
                 
6. kolo SLOBODAN   TK_TOP_SPIN  4 HATK_MLADOST_2 TK_HRVOJE  
9. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
10. lipanj ® TK_ŠPANSKO   TK_ITEAM_3 3 TK_PURGER 3 TK_CHROMOS_SAVICA_1  
                 
                 
7. kolo TK_CHROMOS_SAVICA_1   TK_PURGER TK_ITEAM_3 TK_ŠPANSKO
16. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
17. lipanj ® SLOBODAN   TK_HRVOJE HATK_MLADOST_2 TK_TOP_SPIN
                 


SKUPINA ZG2 – raspored igranja

                 
1. kolo TK_FUTUR_1   TK_ITEAM_2 7 TK_IVAN_MERZ_1 7 TK_CHROMOS_1 7
5. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
6. svibanj ® SLOBODAN   TK_CHROMOS_SAVICA_2 0 TK_MATCH 0 HATK_MLADOST_3 0
                 
                 
2. kolo SLOBODAN   TK_MATCH 0 TK_CHROMOS_SAVICA_2 4 TK_FUTUR_1 7
12. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
13. svibanj ® HATK_MLADOST_3   TK_CHROMOS_1 7 TK_IVAN_MERZ_1 3 TK_ITEAM_2 0
                 
                 
3. kolo TK_ITEAM_2   TK_IVAN_MERZ_1 0 TK_CHROMOS_1 6 HATK_MLADOST_3 6
19. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
20. svibanj ® SLOBODAN   TK_FUTUR_1 7 TK_CHROMOS_SAVICA_2 1 TK_MATCH 1
                 
                 
4. kolo SLOBODAN   TK_CHROMOS_SAVICA_2   TK_FUTUR_1 6 TK_ITEAM_2 4
26. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
27. svibanj ® TK_MATCH   HATK_MLADOST_3   TK_CHROMOS_1 1 TK_IVAN_MERZ_1 3
                 
                 
5. kolo TK_IVAN_MERZ_1   TK_CHROMOS_1 HATK_MLADOST_3 0 TK_MATCH
2. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
3. lipanj ® SLOBODAN   TK_ITEAM_2 TK_FUTUR_1 7 6
                 
                 
6. kolo SLOBODAN   TK_FUTUR_1 6 TK_ITEAM_2 1 TK_IVAN_MERZ_1 2
9. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
10. lipanj ® TK_CHROMOS_SAVICA_2   TK_MATCH HATK_MLADOST_3 6 TK_CHROMOS_1 5
                 
                 
7. kolo TK_CHROMOS_1   HATK_MLADOST_3   TK_MATCH 1 TK_CHROMOS_SAVICA_2  
16. lipanj VS. VS.   VS.   VS.  
17. lipanj ® SLOBODAN   TK_IVAN_MERZ_1   TK_ITEAM_2 TK_FUTUR_1  
                 

SKUPINA ZG3 – raspored igranja

                 
1. kolo TK_ITEAM_1   TK_VULPES 7 TK_MEDVEŠČAK 7 TK_MOVENS  7
5. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
6. svibanj ® SLOBODAN   TK_FUTUR_2 0 TK_IVAN_MERZ_2 0 TK_CHROMOS_2
                 
                 
2. kolo SLOBODAN   TK_IVAN_MERZ_2  4 TK_FUTUR_2 4 TK_ITEAM_1 0
12. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
13. svibanj ® TK_CHROMOS_2   TK_MOVENS TK_MEDVEŠČAK 3 TK_VULPES 7
                 
                 
3. kolo TK_VULPES   TK_MEDVEŠČAK 3 TK_MOVENS 3 TK_CHROMOS_2 6
19. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
20. svibanj ® SLOBODAN   TK_ITEAM_1 4 TK_FUTUR_2 4 TK_IVAN_MERZ_2 1
                 
                 
4. kolo SLOBODAN   TK_FUTUR_2 6 TK_ITEAM_1  7 TK_VULPES
26. svibanj VS.   VS.   VS.   VS.  
27. svibanj ® TK_IVAN_MERZ_2   TK_CHROMOS_2 TK_MOVENS TK_MEDVEŠČAK
                 
                 
5. kolo TK_MEDVEŠČAK   TK_MOVENS TK_CHROMOS_2 TK_IVAN_MERZ_2  
2. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
3. lipanj ® SLOBODAN   TK_VULPES TK_ITEAM_1 TK_FUTUR_2  
                 
                 
6. kolo SLOBODAN   TK_ITEAM_1 TK_VULPES TK_MEDVEŠČAK
9. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
10. lipanj ® TK_FUTUR_2   TK_IVAN_MERZ_2 TK_CHROMOS_2 TK_MOVENS 2
                 
                 
7. kolo TK_MOVENS   TK_CHROMOS_2 TK_IVAN_MERZ_2 0 TK_FUTUR_2 3
16. lipanj VS.   VS.   VS.   VS.  
17. lipanj ® SLOBODAN   TK_MEDVEŠČAK TK_VULPES TK_ITEAM_1
                 

Raspored i rezultati:

Grupa A

Grupa B

Grupa C


Rezultati po kolima:

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo